Kursy autobusu dowożącego uczniów Zespołu Szkół w Dywitach,
obowiązuje od dnia 01.10.2016 r.
Kursy obsługuje:
Inter -Trans
Krzysztof Kobus
Jana Pawła II 15
11-040 Dobre Miasto
TEL. 89 616 33 19
Rozkład jazdy
obowiązujący od dnia 01.10.2016 r.
Dąbrówka Wielka – Dągi – Dywity
przystanek | Godzina odjazdu | |
Dąbrówka Wielka | 07:00 | 9:10 |
Dąbrówka Wielka (kolonia) | 07:03 | 9:14 |
Dągi | 07:17 | 9:25 |
Dywity – Dągi – Dąbrówka Wielka
przystanek | Godzina odjazdu | ||
Dywity | 12:50 | 13:50 | 15:40 |
Trasa Nowe Włóki – Sętal – Spręcowo – Ługwałd – Dywity
przystanek | Godzina odjazdu | |
Nowe Włóki | 6:53
|
07:50
|
Sętal | 07:02
|
08:04
|
Spręcowo Wieś | 07:07
|
08:18
|
Spręcowo Szkoła | 07:10
|
08:19
|
Ługwałd I | 07:18
|
08:21
|
Ługwałd Wieś | 07:21 | 08:23 |
Ługwałd III | 07:23 | 08:24 |
Dywity szkoła | 07:28 | 08:27 |
Trasa Dywity – Ługwałd – Spręcowo – Sętal – Nowe Włóki
przystanek | Godzina odjazdu | |||
Dywity | 13:36
|
15:02
|
16:07
|
|
Ługwałd III | 13:37
|
15:03
|
16:08
|
|
Ługwałd Wieś | 13:38 | 15:04 | 16:09 | |
Ługwałd I | 13:40
|
15:06
|
16:11
|
|
Spręcowo Wieś | 13:46
|
15:12
|
16:17
|
|
Spręcowo Szkoła |
13:48
|
15:14
|
16:19
|
|
Sętal | 13:54
|
15:20
|
16:25
|
|
Nowe Włóki | 14:04
|
15:30
|
16:35
|
Trasa Bukwałd – Barkweda – Brąswałd – Dywity
przystanek | Godzina odjazdu | |||
Bukwałd Pętla | 07:30
|
09:45 | 12:40 | 14:25 |
Bukwałd I | 07:33
|
09:48 | 12:43 | 14:28 |
Barkweda | 07:34
|
09:51 | 12:45 | 14:29 |
Brąswałd I | 07:37
|
09:55 | 12:49 | 14:32 |
Brąswałd Wieś | 07:39
|
09:56 | 12:51 | 14:34 |
Brąswałd II | 07:40
|
10:00 | 12:53 | 14:35 |
Redykajny | 07:42 | 10:05 | ||
Dywity – Barczewskiego | 07:45
|
12:57 | 14:36 | |
Dywity | 07:50
|
13:00 | 14:40 |
Trasa Dywity– Brąswałd – Barkweda – Bukwałd
przystanek | Godzina odjazdu | ||
Dywity | 07:00 | 13:40 | 15:25 |
Dywity Barczewskiego | 07:04 | 13:45 | 15:30 |
Redykajny | 13:50 | 15:35 | |
Brąswałd I | 07:06 | 13:55 | 15:40 |
Brąswałd wieś | 07:08 | 13:58 | 15:42 |
Brąswałd II | 07:011 | 14:00 | 15:44 |
Barkweda | 07:13 | 14:05 | 15:50 |
Barkweda I | 07:16 | 14:08 | 15:55 |
Bukwałd Pętla | 07:20 | 14:13 | 16:00 |
Trasa Rozgity – Dywity
przystanek | Godzina odjazdu |
Rozgity | 07:40 |
Trasa Dywity – Rozgity
przystanek | Godzina odjazdu |
Dywity pętla | 14:45 |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, kursuje w dni nauki szkolnej