ODDZIAŁ ZEROWY I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | ||||||
Lp. | Nazwa konkursu/zawodów | szczebel | miejsce | Nazwisko/nazwiska uczniów, którzy osiągnęli sukces | opiekun | |
1 | Konkurs plastyczny- “ Nie ma śmieci- są surowce” | szkolny
ogólnopolski |
wyróżnienia
brak |
Pawlak Agnieszka kl.II b
Szulc Stanisław kl. II c Karolina Wiśniewska kl.II c Bieńkowski Rafał kl. III b Jakub Ćwikła kl.III b Mikołaj Majewski kl. III b |
Iwona Kozłowska | |
2 | Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową | szkolny | I | Bartłomiej Milewicz |
|
|
3 | Konkurs wierszy M. Zientary- Malewskiej | regionalny | II | Maja Kozłowska III a | Ewelina Jasinska, Gabriela Zając | |
4. | Konkurs recytatorski-,,Napisane dla dzieci Julian Tuwim” | gminny | II | Maja Kozłowska III a | A.Gębicka | |
5. | Deutsch-Playback-Show | szkolny | I | Paulina Lewandowska | J.Emilian | |
6. | Dla mojej Babci,dla mojego Dziadka-edycja kaszubska | szkolny
ogólnopolski |
wyróżnienia
brak |
Wiktoria Gontarska,Wiśniewska Karolina,Majewski Mikołaj,Pieczkowska Aleksandra | J.Emilian | |
7. | Konkurs plastyczny z języka ang- Christmas | szkolny | I
II III wyróżnienia |
Maja Białkowska -3d
Maja Kozłowska -3a Julia Kostrzewa 3 c Paulina Lewandowska 3d, Staś Szulc 2c, Julia Skerda 3b, Kacper Deptuła 3b |
Magdalena Szymańska
Beata Zackowska Małgosia Masłowska |
|
8. | Konkurs SKO – Lato 2017 | wyróżnienie | Aleksandra Foks, kl.IIb | Aneta Śliwa | ||
9. | Konkurs SKO – Zima 2017 | szkolny | wyróżnienie | Lena Baka, kl. Ib
Zofia Matyjasek, kl. IIb |
Aneta Śliwa | |
10. | Mój ulubiony bohater literacki | szkolny | I | M.Romaniuk kl.Ib
A.Płoskońska kl. A.Słowik |
A.Gębicka | |
11. | ,,Lubię lektury” | szkolny | I | I.Urbanowicz, M.Białkowska, D.Zejer | A.Gębicka | |
12. | ,,Najśmieszniejsza przygoda Basi” | szkolny | I | D.Sękowska | A.Gębicka | |
13. | ,,Cała klasa czyta” | szkolny | rozstrzygnięcie w czerwcu | A.Gębicka | ||
14. | ,,Zakładka do mojej ksiażki” | szkolny | I | L.Fortuna, L.Panuś, K.Deptuła | A.Gębicka | |
KLASY 4-7 I GIMNAZJUM | ||||||
Lp. | Nazwa konkursu/zawodów | szczebel | miejsce | Nazwisko/nazwiska uczniów, którzy osiągnęli sukces | opiekun | |
1. | Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową | szkolny | I | Jakub Lis IV c |
|
|
2. | Regionalny Konkurs Gwary Warminskiej | regionalny | I
I wyróżnienie |
Anna Słowik(kat. szkoły podstawowe)
Nikodem Boszko(kat. gimnazjum) Andrzej Michalak(kat. szkoły podstawowe) |
Joanna Emilian
Agnieszka Poniewozik Ewa Romanowska |
|
3. | Dla mojej Babci,dla mojego Dziadka-edycja kaszubska | szkolny | wyróżnienie | Słowik Anna | J.Emilian | |
6. | Kuratoryjny konkurs języka angielskiego | szkolny | I (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego) | Hubert Machowicz | M. Mierzejewska | |
7. | Mój ulubiony bohater literacki | szkolny | I | M.Romaniuk kl.Ib
A.Płoskońska kl. A.Słowik |
A.Gębicka | |
8. | Kto czyta książki, żyje podwójnie | szkolny | I | K.Jeliński | A.Gębicka | |
9. | Konkurs literacki ,,Drogi przyjacielu…” | szkolny | I | K.Skórzyński | A.Gębicka | |
10. | Konkurs promujący czytelnictwo | szkolny | I | O.Dawidson, M.Bożek,J.Barańska | A.Gębicka | |
11. | ,,Cała klasa czyta” | szkolny | rozstrzygnięcie w czerwcu | A.Gębicka | ||
13 | Ogólnopolski Przegląd Teatralny -Lidzbark | ogólnopolski | II | H. Sieluk, A. Stomski ( gimnazjum: M. Bożek, K.Łagódka, A.Bobrowicz) | A.Juszczyńska | |
14 | IV Festiwal Sztuki Czytania – Dobre Miasto | regionalny | I | H. Sieluk, A. Stomski ( gimnazjum: M. Bożek, K.Łagódka, A.Bobrowicz) | A.Juszczyńska | |
15 | III Szkolny Festiwal Sztuki Czytania | szkolny | uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum (ok. 50 osób) | A.Juszczyńska | ||
16 | Mistrzostwa Powiatu w PS | powiat | IV | M.Romanowski , P. Maszczak,J.Nowak, A. Stomski,K. Żyliński,M.Moszczyński,M. Ciemiński, M. Król, M. Klemczak,M. Szymański | A.Lewońko | |
17 | Mistrzostwa Powiatu w PS | powiat | II | M.Moszczyński, M. Król,K.Żyliński,F.Fliciński, M. Ciemiński, M. Szymański , M. Klemczak, F. Ciepliński |
|
|
18 | Mistrzostwa Rejonu I w PS | rejon | III_ | jw |
|
|
19 | Kuratoryjny konkurs z biologii | szkolny | I(zakwalifilkowała się na poziom wojewódzki) | Anna Skórzyńska | Astrid Nowicka | |
23 | Kuratoryjny konkurs z j. polskiego | szkolny | I (zakwalifilkowała się na poziom wojewódzki) | Anna Skórzyńska | M. Klejna | |
24 | Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym | szkolny | I m-sce
II m-sce III m-sce I m-sce II m-sce III m-sce |
Łojewska Emilia
Welenc Marta Giedz Paulina Bieniaszewski Jakub Bieniaszewski Piotr Król Michał |
Jolanta Szczawińska- Kras
Ewa Lewandowska |
|
25 | Gminne Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym | gminny | I m-sce
II m-sce |
Bieniaszewski Jakub, Bieniaszewski Piotr
Łojewska Emilia, Welenc Marta |
Jolanta Szczawińska- Kras | |
26 | Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym | powiatowy | I m-sce
II m-sce |
Bieniaszewski Jakub, Bieniaszewski Piotr
Łojewska Emilia, Welenc Marta |
Jolanta Szczawińska- Kras | |
27 | Rejonowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym | rejonowy | II m-sce
III m-sce |
Bieniaszewski Jakub, Bieniaszewski Piotr
Łojewska Emilia, Welenc Marta |
Jolanta Szczawińska- Kras | |
28 | Wojewódzkie Mistrzostwa w Piłkę ręczną “ Moje boisko Orlik” w Olecku kl. IV- VI | wojewódzki | IV m-sce | Jan Grabiński, Mateusz Szczęsny, Michał Ostrowski, Krzysztof Kurzelowski, Brejnak Radosław, Aleksander Stomski, Konrad Lewandowski, Szymon Romaniuk, Kwas Tymoteusz | Jolanta Szczawińska- Kras | |
29 | Wojewódzkie Mistrzostwa w Piłkę ręczną “ Moje boisko Orlik” w Giżycku kl. VII- Gimn. | wojewódzki | IV m-sce | Jan Stańczyk, Jakub Krezymon, Mateusz Łojewski, Kamil Jeliński, Hubert Machowicz, Mateusz Rakowski, Kacper Januszkiewicz, Kacper Ulewicz | Jolanta Szczawińska- Kras | |
30 | Rejonowe Mistrzostwa w Mini Piłkę Ręczną w Olsztynie | rejonowy | III m-sce | Jan Grabiński, Mateusz Szczęsny, Michał Ostrowski, Krzysztof Kurzelowski, Brejnak Radosław, Aleksander Stomski, Konrad Lewandowski, Szymon Romaniuk, Jakub Bieniaszewski | Jolanta Szczawińska- Kras | |
31 | Konkurs Recytatorski im. Marii Zientary-Malewskiej | regionalny | III | Katarzyna Łagódka | Magdalena Gajewska | |
33 | Szkolny turniej tenisa stołowego DZ. i CH gimnazjum | Szkolny | I m
II m III m |
Angelika Rybak,Mikołaj Truszczyński
Wiktoria Jankowska, Mateusz Łojewski Natalia Juda,Szymon Miłowski |
Dariusz Dadun | |
34 | Gminne Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Dz. i CH.- gimnazjum | Gminny | II m CH
II m DZ |
A.Rybak, W. Jankowska, N. Juda
M. Łojewski, Sz. Miłowski, M. Truszczyński |
Dariusz Dadun | |
35 | Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym-gimnazjum | Powiatowy | II m DZ
II m CH |
A.Rybak, W. Jankowska, N. Juda
M. Łojewski, Sz. Miłowski, M. Truszczyński |
D. Dadun | |
36 | Rejonowe Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym-gimnazjum | Rejonowe | III m DZ
IV m CH |
A.Rybak, W. Jankowska, N. Juda
M. Łojewski, Sz. Miłowski, M. Truszczyński |
D. Dadun | |
37 | Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej | Powiatowe | I miejsce | K.Jasiński, M.Sieluk, M.Pik, S.Kucharzewski, A.Stomski, K.Lewandowski, S. Nowakowski, M.Sieradzki, M.Król, K.Żyliński | K. Sieradzki | |
38 | Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej | Rejonowe | IV miejsce | K.Jasiński, M.Sieluk, M.Pik, S.Kucharzewski, A.Stomski, K.Lewandowski, S. Nowakowski, M.Sieradzki, M.Król, K.Żyliński | K. Sieradzki | |
39 | Turniej Halowej Piłki Nożnej | Powiatowe | III miejsce | K.Żyliński, F.Krajewski, F.Fliciński, S.Romaniuk, M.Urbański, M.Morawski, K.Laszuk, B.Backiel, M. Cybul | K. Sieradzki | |
40 | Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej na obiektach sportowych “Moje Boisko Orlik 2012” | Powiat
Rejon |
II miejsce | K.Jasiński, M.Sieluk, M.Pik, S.Kucharzewski, A.Stomski, K.Lewandowski, S. Nowakowski, M.Sieradzki, M.Król, K.Żyliński, J.Jaworskii | K. Sieradzki | |
41 | Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej na obiektach sportowych “Moje Boisko Orlik 2012” | Półfinał wojewódzki | I miejsce | K.Jasiński, M.Sieluk, M.Pik, S.Kucharzewski, A.Stomski, K.Lewandowski, S. Nowakowski, M.Sieradzki, M.Król, K.Żyliński, M.Cybul | K. Sieradzki | |
42 | Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej na obiektach sportowych “Moje Boisko Orlik 2012” | Finał wojewódzki | V miejsce | K.Jasiński, M.Sieluk, M.Pik, A.Stomski, K.Lewandowski, S. Nowakowski, M.Sieradzki, M.Król, K.Żyliński, M.Cybul | K. Sieradzki |