Nazwisko i imię | Nazwa koła zainteresowań | Tyg. liczba godz. | sala | dzień tyg. |
Bieniaszewska Anna | Koło artystyczne kl.4-6 | 2h/tyg | ppt | środa 13.30-15.00 |
Dadun Dariusz | – Zajęcia sportowe dla chł.gimn. – Inwestycje marketingowe – przedsiębiorczość(gim.) | 1godz./tyg. 1godz./tyg. | 7 godz. lekcyjna czwartek 14.20-15.10 czwartek | |
Derlacz Urszula | Koło polonistyczno-teatralne, kl. 4-7 | 2h/tyg. | ||
Gajewska Magdalena | -Koło czytelnicze (kl.7, i 2,3 gimn.) -Koło polonistyczne( kl.7, i 2,3 gimn.) | 2h/tyg. | koło czytelnicze – czwartek 8 lekcja koło polonistyczne – w zależności od potrzeb | 208 |
Gębicka Agnieszka | Koło kulturalno-czytelnicze (kl.4-6) | 2h/tyg. | ||
Gordon Bożena | Koło muzyczne | 1h/tyg. | sala 216 | środa 6 godz |
Grzegorczyk Mariola | -Koło PCK/BRD – gimnazjum -Koło artystyczne– gimnazjum | 1h/tyg. 1h/tyg. | sala 9 | czwartek 14.20 – 15.10 piątek: 13.30 – 16.00 |
Juszczyńska Anna | Koło teatralne (kl. 6, 7 i 2, 3,gim.) Język niemiecki -Stowarzyszenie gr 1 Język niemiecki -Stowarzyszenie gr 2 | 2h/tyg. 1h/tyg 1h/tyg | GOK Dywity sala nr 7 sala nr 7 | wtorek 14.30-16.00 poniedziałek 13.35- 14.20 czwartek 7.10 – 7.55 |
Karwowski Michał | Koło komputerowe, kl.4-7 | 2h/tyg. | 111 | środa lekcja 7 i 8 |
Kępczyńska Hanna | Koło chemiczne(kl. 7 i 2, 3,gim.) | 1h/tyg. | ||
Ratajczak Aleksandra | -kółko muzyczne (śpiew i gra na instrumentach) | 2h/tyg. | 2 | wtorek, 14:30-16:00 |
Kozłowska Izabela | – koło poszukiwaczy historii, kl.4-7 SP- sobota konsultacje- historia, j.angielski | 2h/tyg. | ||
Lewandowska Ewa | -Samorząd Uczniowski + imprezy okolicznościowe – zajęcia sportowe,kl.4-7 | 2h/tyg. | ||
Lewońko Anna | zajęcia sportowe- piłka siatkowa, kl.3-7 | 2h/tyg. | sala mała i duża | środa 13.30-14.30, czwartek 13.30-14.30 sobota 9- 10.30 |
Łucek Dorota | Koło matematyczne- kl.4
Koło mat. / zdw -klasa 7 |
1h/tyg
1h/tyg. |
215
214 |
poniedziałek 13:35-14:20 czwartek 07:15 – 08:00 |
Mańkowska Katarzyna | Koło eksperymentalne, zdw przyroda, kl.4-7 | 2h/tyg. | 217 | poniedziałek 13.35-14.20 wtorek 13.35-14.20 |
Maszczak Aneta | konsultacje dla uczniów – chemia z elementami j. angielskiego | 4h/rok | ||
Matwiejczuk Piotr | “Akademia Żeglowania”kl.2 i 3 gimn. | 1h/tyg. | ||
Mierzejewska Martyna | Konsultacje – j.angielski, koło filmowe(kl.gimnazj.) | 2h/tyg. | 6 | sobota |
Nowicka Astrid | – Koło biologiczne dla klas 2 gimnazjum -Zajęcia z wymiany pol.-niem. | 1h/tyg. 1h/tyg. | 5 9 | środa 7 lekcja poniedziałek 8 lekcja |
Ozga Karolina | Wymiana polsko-litewska/ Konsultacje | 2h/tyg. | 108 | poniedziałek 7 i 8 lekcja |
Ozga Krzysztof | -konsultacje – historia, kl.4-6 -zajęcia dziennikarskie, kl.4-7 | 2h/tyg. | 109 | poniedziałek 7 i 8 lekcja |
Pochlid Piotr | Koło historyczne, kl. G i SP | 2h/tyg. | sala 206 | poniedziałek i wtorek 14:25 – 15:10 |
Podgórska – Dudko Dorota | “Ludowy zakątek” – koło regionalne dla klas I-VII | 2h/tyg | wtorek, godz. 12:45 – 13:30 | |
Poniewozik Agnieszka | Koło polonistyczno-teatralne,kl.4-7 | 2h/tyg. | s.7 | piątek 13.35-15.10 |
Rakowska Kamila | koło matematyczne klas 5,6 | 2h/tyg. | s,104 | poniedziałek 13:30-15::10 |
Rukowicz Teresa | -konsultacje-geografia -koło przyrodnicze | 2h/tyg. | s, 5 | czwartek, 8 lekcja czwartek, 7 lekcja |
Sieradzki Krzysztof | SKS- piłka nożna(4-7) | 2h/tyg. | orlik Kieźliny/ sala gimnastyczna | soboty, co 2 tyg. od 12:00 do 15:00 |
Słodziński Paweł | – koło z j.ang. kl. 5-7 -konsultacje z j. ang. | 1h/tyg. 1h/tyg. | wtorek 13:35-14:20 piątek 13:35- 14:20 | |
Szczawińska-Kras Jolanta | -zajęcia sportowe ”Jestem sprawny na 6” – SKS piłka ręczna | 1h/tyg. 1h/tyg. | kl.2 SP kl.4-7 | wtorek, 11:30-12:15 wtorek, 14:25-15:40 i sobota 10:30-12:00 |
Szmit Tomasz | Konsultacje dla uczniów i rodziców | 2h/tyg. | gabinet mediacji | poniedziałek 15:15-17:15 |
Szymańska Magdalena | koło z j.ang- kl.III i konsultacje -kl.IV, VI | 2h/tyg. | 5 214 | pon-8.55-9.40 wt. 12.45-13.30 |
Tołoczko Henryk | koło fizyczne, konsultacje- fizyka kl.7 i 2,3 gimn. | 2h/tyg. | 109, 106 | poniedziałek, środa 14:25-15:10 |
Walczyk Joanna | Koło polonistyczno-teatralne, kl.4-7 | 2h/tyg. | s. 7 | piątek 13.35 – 15.10 |
Wądołowski Krzysztof | koło matematyczne, kl.6b | 2h/tyg. | s. 217 | środa, 7 lekcja |
Wilczek Joanna | koło matematyczne, gimnazjum | 2h/tyg. | s.108 | środa 14.20-15.50 |
Żach Joanna | Wolontariat | 2h/tyg. | świetlica gimnazjum świetlica gimnazjum | spotkania w razie potrzeby |