Wizyta Drużyny Energii

Prezentujemy fotorelację z  wizyty Drużyny Energii w naszej szkole., która miała miejsce 21 marca br. Przypomnijmy,że wczoraj nasza 31-osobowa grupa uczniów, która bierze udział w programie Drużyna Energii, dzięki zwycięstwu w miesiącu lutym(zadanie polegało na przesłaniu jak największej ilości filmików z poprawnie wykonanymi przez uczniów ćwiczeniami) gościła wspaniałych i znanych sportowców. Otóż niezwykłą lekcję wychowania fizycznego przeprowadzili: Izabela Bełcik- Mistrzyni Europy w Piłce Siatkowej, Krzysztof Ignaczak- Mistrz Polski w Piłce Siatkowej, Krzysztof Golonka- finalista programu Mam Talent i Mistrz Świata Trików Piłkarskich, Marek Citko- reprezentant Polski w piłce nożnej , Rafał Lipiński- koszykarz, najlepszy dunker świata i Bartosz Ignacik- polski dziennikarz sportowy.
Sześcioro Ambasadorów Drużyny Energii wyróżniło najlepiej ćwiczących na tej lekcji zawodników:
I miejsce(z największą ilością punktów) zajęła Angelika Rybak (8b), 
II m.- Mateusz Bogusławski(8a), 
a III m.- Michał Król(6a). Gratulujemy serdecznie.
Uczniowie uzbierali 296 punktów, a indywidualnie najlepsza- Angelika Rybak uzyskała dla swojej szkoły 27 „oczek”.
Nie zapomnimy też mistrzowskiej rozgrywki w palanta, którą rozegrali przed wyjazdem ze szkoły Krzysztofa Golonki i Bartosza Ignacika z uczniami klasy 5a.
W czerwcu zwycięzcy wszystkich 5 etapów sportowej rywalizacji spotkają się na Wielkim Finale na stadionie Energa w Gdańsku. Tam trzy najlepsze szkoły „turbokozakowego” konkursu odbiorą czeki na wyposażenie sal gimnastycznych, a w ręce zwycięzców trafi dodatkowo Puchar Drużyny Energii. Trzymajcie za nas kciuki.