Zajęcia dodatkowe 2019/20

NAUCZYCIELRODZAJ ZAJĘĆTERMINSALAILOŚĆ GODZIN

Dorota Łucek
ZDW matematyka 6a, 6c 
ZDW matematyka 8a,b,c

GD (konkurs kuratoryjny / przygotowanie do egzaminu) 8a,b,c
Środa, 6 lekcja
Poniedziałek, 7:10-7:55

Wtorek, 7:10-7:55
108
108


108
1
1

0,5
Gabriela Zając ZDW 2A SI – 2A,4C,4A,3C

Koło eksperymentalno – artystyczne klasy 2
Wtorek 5 lekcjaponiedziałek 6 lekcja (4c), wtorek 6 lekcja (3c,4a), środa 2 lekcja (2a)poniedziałek 5 lekcja3
sala korekcyjna
3
1

3

1
Agnieszka Poniewozikzdw j. polski 4a,b zdw j. polski 6a,d,e
zdw j. polski 7c zdw j. polski 8b,c GD koło polonistyczne kl.7 GD koło polonistyczne kl.8
piątek 6 lekcja poniedziałek 7 lekcjapiątek 7 lekcjaponiedziałek 8 lekcjaśroda 7 lekcjaśroda 8 lekcja236
236
236
236
236
236
1
1
1
1
0,5
0,5
Joanna ŻachKoło wokalno-taneczne warmińskie tańce i zabawy kl. 1-3. Koło wolontariatuponiedziałek 12.45- 14.30

Wtorki 7.15- 7.50 i w razie potrzeby. 
Sala zabaw
02
2

1
Dariusz DadunZajęcia sportowe w klasach: -III
-VI
-V
wtorek i czwartek od 7.10 do 7.55
– poniedziałek od 13.55 do 14.40-czwartek od 13.55 do 14.40

sala gim.lub inneobiekty

2
1
1
Iwona Kozłowskazdw kl. Ib Koło miłośników przyrody kl.1czwartek      11:50 -12:35poniedziałek 11:50-12:35204
204
1
1
Bożena Gordonzkk kl. I c zespół wokalny kl. III socjoterapia kl.II socjoterapia kl. III socjoterapia indywidualna kl.III aczwartek    11:50 -12:35poniedziałek 12:45 – 13:30wtorek  12.45 -13:30czwartek 12:45 – 13:30  poniedziałek, wtorek, piątek101
237
104
205
101
1
1
1
1
1
Anna Tarabanzdw kl. IIIc
zkk kl. III
wtorek 11:50 – 12:35środa 11:50- 12:35205
205
1
1
Bożena Dąbkowska zdw kl. IIIa zaj.plastyczne dla kl III środa 11.50 – 12.35 wtorek 11.50 – 13.20202
202
1
2
Anna Juszczyńskakoło teatralne kl.V, VIwtorek 15.00 – 16.30GOK2
Aneta Śliwazdw. kl. III b podstawy gry w szachy kl. IIIczwartek, 11:50-12:35czwartek, 12:45 – 13:30203
203
1
1
Irena Tołoczkozdw kl. IId koło matematyczne kl. IIponiedziałek 11.50 – 12.351051
Ozga Krzysztof zdw j. polski 6 b, c
GD koło historyczne 
poniedziałek 6 lekcjawtorek 6 lekcja134
134
1
0,5
Iwona Słowiklogorytmika kl.2 rewalidacja kl.2a
rewalidacja VII c
środa6 lekcjaponiedziałek 2 lekcja i środa 5 lekcja, wtorek 6 i7 lekcjawtorek 8 lekcja i piątek 7:003
świetlica dolna,s.3
16x 1h
Joanna Walczykzkk 5 c
zkk 8 a, b, c
zkk 7a, b, c
zdw 5c
wtorek 6. lekcjawtorek 8. lekcjaśroda 7. lekcjaczwartek 8. lekcja5
5
5
5
1
1
1
1
U. Derlaczz-k-k 6a,c
z-k-k 6 b,d
z-k-k 4a,c
zajęcia wyr 7b
zajęcia wyrównawcze 4c
wtorek 7 lekcjaponiedziałek 7 lekcjawtorek 6 lekcjaponiedziałek 8 lekcjapiątek 6 lekcja208
208
208
208
208
1
1
1
1
1
Adam WachowiecZdw klasy 6Wtorek 7.15 Czwartek 13.552261h
Grażyna Romanekzdw II B
zkk IIb, II d
koło matematyczne klasy III
wtorek 5 lekcjaśroda 6 lekcjawtorek 6 lekcja2221
1
1
Piotr Pochlidkoło historycznewtorek 6 i 7-ma lekcja2061h
Ewa Lewandowskakl I zajęcia sportowe (grupa 10 osobowa)piątek 5 lekcjasala korekcyjna1
Magdalena Sarzałazajęcia wyrównawcze 5a,b,d
koło humanistyczne
poniedziałek – 8. lekcjapiątek – 7. lekcja119
119
1
0,5
Izabela Kozłowskakoło j.angielskiegolekcja 0 – środa1381
Paweł SłodzińskiPrzygotowanie do egzaminu ósmoklasistylekcja 0 środa1251
Kamila Rakowskazdw 5
zdw 7a,b,c
koło matematyczne kl. 7
Przygot. do egzaminu kl. 8c
wtorek 6 lekcja,
czwartek 7 lekcjaśroda 7 lekcjaczwartek 7:15piatek 7 lekcja
227
227
227
227
227
2

1
0,5h
1
Aneta Maszczakprzygotowanie do konkursów chemicznych i biologicznychwtorek 8 lekcja2110,5 h/tyg
Agnieszka Bednarczykzdw kl 1c
koło plastyczno-techniczne kl 1abc
poniedziałek- 5 lekcjaczwartek – 5 lekcja1021
1
Anna Bieniaszewskakl 6 a,b,c,d koło artystyczneczwartek 7 lekcja2211
Krzysztof Micielskikl.IV a,b,c zdwponiedziałek 7 lekcja2381
Małgorzata Mierzejewska Rewalidacja kl.3c, 4aponiedziałek 12:45-14:45Czwartek 6:55- 8:555
Świetlica dolna 
2
2
Jolanta Szymańskazdw kl. I
zkk. kl. II
zkk kl. IVb i Va
zkk kl. Vb,d
wtorek 5 lekcjapiątek 5 lekcjapiątek 6 lekcjapiątek 7 lekcja103
103
119
125
1
1
1
1
Anna Mieczkowskazdw j. angielski, klasy piątewtorek, 6 lekcja61
Mariola GrzegorczykBRD – kl. 4 i 5 środa i/lub czwartek przed lekcjami100,5 h/tyg
Jolanta Szczawińska-Kras
SKS-piłka ręcznaklasy IV-VIII
środa 14:40- 15:40 , 15:40- 16:40


Beata Zackowska koło teatralne klasy 2 środa 12.55-13.40 (6 lekcja) 203 45 min
Dorota Podgórska-Dudko rewalidacja KK VIIc 

socjoterapia kl. VIb socjoterapia kl. V-VI

arteterapia
pon. 11:50-12:50, 
czw. 9:45-10:45

środa 8:00-8:45
środa 13:55-14:40

pon. 12:55-14:40
g.pedg.ped.



1


2
Michał Karwowski zdw matematyka 6b,d
zdw matematyka 5c
koło matematyczne 5
koło informatyczne 6
poniedziałek 13:55-14:40
piątek 13:55-14:40
środa 14:45-15:30
piątek 14:45-15:30
13545 min
Teresa Rukowicz koło geograficzne

koło biologiczne

czwartek- co 2 tygodnie, 8 godz.lekcyjna

poniedziałki – co 2 tygodnie, 6 godz. lekcyjna
12645 min