Zimowisko na szóstkę

Śnieżnie, mroźno i atrakcyjnie rozpoczęły się ferie zimowe w Zespole Szkół w Dywitach. Jak co roku , przy ogromnym wsparciu GKRPA oraz zaangażowaniu kadry pedagogicznej naszej szkoły, zostało zorganizowane zimowisko. Aż 72 uczestników w pierwszym tygodniu ferii z entuzjazmem pędziło do szkoły, pomimo, że na lekcje nie wzywał szkolny dzwonek. Szeroki wachlarz atrakcji takich jak wyjazd do kina, do Planetarium, do Warmiolandii, na basen oraz możliwość spotkania się z przyjaciółmi powodowały, że każdego ranka w szkolnej świetlicy było gwarno i zabawnie.

Spotkania na zimowisku odbywały się każdego dnia w godzinach od 7.30 -14.00 i to jedyny czas, zdaniem rodziców, kiedy dzieci nie miały kłopotów z poranną pobudką:). Sami uczestnicy twierdzą, że „było szałowo” (Mikołaj Sz. kl. 2 d), „najfajniej było, jak można było się bawić na korytarzu, bo nie było tyle dzieci” ( Kamil. L. kl. 2a),”chciało mi się rano wstawać, bo się cieszyłem na wyjazdy”(Jakub L. kl.3c) „było bardzo fajnie , bo się mogłyśmy długo razem z koleżankami bawić” (Zuzanna P., Natalia S. kl.2 d). Oprócz atrakcji poza murami szkoły, organizatorzy zaplanowali zajęcia sportowe, plastyczne, techniczne oraz czytelnicze. Krótko mówiąc, wydaje się, że tradycją naszej szkoły stają bardzo udane ferie! Zatem, do zobaczenia za rok!!