Biegi przełajowe w Brąswałdzie

Wielki sukces naszych uczniów w Biegach Przełajowych w Brąswałdzie,
które odbyły się 24 października. W zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych z Gminy Dywity, oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców.
Myślą przewodnią biegów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami ducha sportowego. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali na dystansie 600m, 800m, 1000m. Naszą szkołę reprezentowało 35 uczniów.
Zdecydowanie najlepiej zaprezentowali się: Laura Zadworna, Milena
Gajlewicz, Aleksander Zduńczuk, Konrad Żyliński, Sebastian Bielski,
Paulina Lewandowska, Franciszek Niesiobędzki, Dorota Górna, Iwo
Urbanowicz, Patrycja Maleszka, Bianka Przygocka, Michał Pałejko,
Ksawery Kapuściński, Kinga Jackowska, Kornelia Suchenek. Warto
podkreślić też postawę uczniów klasy czwartej sportowej dziewczynki w swoim biegu zajęły bardzo wysokie miejsca Zuzia Nakonieczna 4 miejsce, Nela Sęczkowska 5 miejsce, Ksenia Grajewska 6 miejsce, Agnieszka Pawlak 7 miejsce, Wiktoria Dominik 8 miejsce.
Gratulacje dla wszystkich zawodników.