Finalista konkursu wojewódzkiego

Uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8a Piotr Maszczak uzyskał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Biologii. Piotr wielokrotnie dawał nam powody do dumy. Otrzymał III Nagrodę w Konkursie organizowanym przez Wojewodę Warmińsko- Mazurskiego „Świadectwa Przeszłości- Jak historia Polski wpłynęła na losy mojej rodziny?” Uzyskał wyróżnienie
w Ogólnopolskim konkursie chemicznym Galileo z chemii- 14 miejsce
w Polsce. Gra w piłkę siatkową w UKS Absolwent Olsztyn, trenował również w naszym szkolnym klubie . Udziela się społecznie: wolontariusz WOŚP, młodszy ratownik WOPR. Jest przewodniczącym Samorządu Szkolnego
w naszej szkole. To również autor słów do hymnu SP w Dywitach oraz logo
i nazwy klubu piłki siatkowej Hermes Dywity.
Życzymy dalszych sukcesów!

rbt