Laureaci Nagrody Fundacji Prymus

Laureaci XVII edycji Nagrody Fundacji „Prymus” dla uczniów szczególnie uzdolnionych w Gminie Dywity

W naszej szkole zostały dziś wręczone nagrody Fundacji „Prymus”.

Tegorocznymi laureatami zostali: Piotr Maszczak uczeń klasy 8a oraz Anna Słowik uczennica klasy 6d.

Piotr jest laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z Biologii, otrzymał dwukrotnie wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Chemii. Uzyskał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Biologii. Otrzymał III Nagrodę w Konkursie „Świadectwa Przeszłości- jak historia Polski wpłynęła na losy mojej rodziny?” Został wyróżniony w konkursie „Mój Las”. Jest autorem hymnu naszej szkoły oraz nazwy i logo drużyny siatkarskiej. Aktywnie działa jako wolontariusz, jest młodszym ratownikiem WOPR. Odnosi sukcesy sportowe- jest członkiem drużyny piłki siatkowej.

Ania otrzymała wyróżnienie w XVII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Kochające się małżeństwo- szczęśliwa rodzina”, 1 miejsce w Regionalnym Konkursie Gwary Warmińskiej „Po naszemu. Po warnijsku”, 1 i 2 miejsce w Gminnym Konkursie na Kwietną Palmę Wielkanocną, 2 miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Smutki i radości skrzydlatych jegomości”, dwukrotnie 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Srebrny Słowik”.