Nowa biblioteka szkolna

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się oficjalne otwarcie nowej biblioteki szkolnej. Uroczystego otwarcia dokonała pani Dyrektor Mirosława Klejna. Obecna była również pani wicedyrektor Martyna Mierzejewska oraz pani wicedyrektor Beata Zackowska.
Nasza biblioteka została przeniesiona do większego pomieszczenia i po remoncie prezentuje się wspaniale. Zakupiliśmy nowe meble i regały na książki oraz stoliki i krzesła. Mamy również przytulny kącik czytelniczy z wygodnymi siedziskami. Przeprowadzka do nowej sali i realizacja marzeń dzieci o kąciku czytelniczym, była możliwe dzięki sponsorom i wpłatom rodziców na Radę Rodziców. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować rodzicom naszych uczniów oraz następującym osobom ze środowiska lokalnego ( i nie tylko), które nas wsparły materialnie i finansowo:
Panu Jackowi Chmielińskiemu
Panu Wojciechowi Pałejko
Panom Zbigniewowi i Henrykowi Choroszucha
Państwu Anecie i Damianowi Adamiuk
Państwu Małgorzacie  i Leszkowi  Szulżyckim
Państwu Agnieszce i Adamowi Obuchowicz
Jeszcze raz w imieniu swoim i dzieci serdecznie Państwu dziękuję za okazaną życzliwość i pomoc.
W dzisiejszej uroczystości wzięły również udział dzieci z klasy 1c, które otrzymały wyprawki czytelnicze w ramach ogólnopolskiej akcji ,, Mała książka- wielki człowiek” realizowanej przez Instytut Książki. W wyprawce dzieci znalazły wyjątkową książkę p.t. ,, Pierwsze abecadło”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb pierwszoklasisty i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla dzieci. W najbliższym czasie każdy pierwszoklasista z naszej szkoły otrzyma taką wyprawkę.
    Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców do odwiedzania biblioteki szkolnej oraz do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia.