Sam sobie sterem… SUKCES!

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że nasza szkoła w klasyfikacji końcowej akcji „Sam sobie sterem – wszędzie pieszo lub rowerem” uzyskała jeden z czołowych wyników. W przedsięwzięciu wzięło udział 30 placówek.  Suma zebranych przez Państwa kilometrów pozwoliła nam na zajęcie 4 miejsca. Jesteśmy w gronie 5 nagrodzonych laureatów, którzy będą mieli zamontowane na terenie szkoły stojaki parkingowe dla rowerów.

Nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie aktywny udział naszych uczniów, ich rodzin i przyjaciół szkoły. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za każdy kilometr zebrany na konto naszej szkoły, za Państwa determinację i pozytywny odzew.

Szczególne podziękowania kierujemy do p. Urszuli Derlacz i p. Łukasza Raźniewskiego, którzy wzięli aktywny udział w zbieraniu kilometrów, a także wsparli nas organizacyjnie i zaangażowali się w pozyskiwanie kolejnych uczestników akcji.

Ewa Lewandowska, Natalia Kur