Lp. | Nazwisko i imię | Nazwa koła zainteresowań | Tyg. liczba godz. | sala | dzień tyg. |
1. | Bielińska Lidia | – Koło gitarowe, kl.1 SP -Koło wolontariatu |
1h/tyg 1h/tyg |
s. 102 | 7 lekcja, poniedz. 8 lekcja, poniedz. |
2. | Bieniaszewska Anna | Koło artystyczne kl.4-6 | 2h/tyg | p. pl-tech | 13.30-15.00 środa |
3. | Kołodziej Magdalena | – Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne, -Koło gier planszowych, kl.1-3 |
2h/tyg | ||
4. | Dadun Dariusz | – Zajęcia sportowe dla chł.gimn. – Inwestycje marketingowe – przedsiębiorczość |
1h/tyg 1h/tyg |
czwartek, 7 lekcja czwartek, 8 lekcja |
|
5. | Dąbkowska Bożena | Kłobuczek – legendy, zabawy, przyśpiewki, tańce regionalne.(kl.1-3 SP) | 2h/tyg | sala rekreacyjna |
poniedziałek 11.45-13.15 |
6. | Derlacz Urszula | Koło polonistyczno-teatralne, kl. 4-7 | 2h/tyg | s. 5 | piątek 13.35-15.10 |
7. | Emilian Joanna | – Koło języka niemieckiego, – Zajęcia plastyczno-językowe (kl.1-3) |
1h/tyg 1h/tyg |
– 3,4 lekcja w poniedziałek -7 lekcja środa |
|
8. | Gajewska Magdalena | -Koło czytelnicze(kl.7, i 2,3 gimn.)-Koło polonistyczne( kl.7, i 2,3 gimn.) | 2h/tyg | -czwartek, 7 lekcja -piątek, 8 lekcja |
|
9. | Gębicka Agnieszka | Koło kulturalno-czytelnicze(kl.4-6) | 2h/tyg | biblioteka | środa 14:00-16:00 |
10. | Gordon Bożena | – Koło teatralne kl. III -Rytmika zerówka |
1h/tyg 1h/tyg |
sala nr 216 sala nr 3 |
czwartek 2 godz. poniedziałek, czwartek 9.45-10.10 |
11. | Grzegorczyk Mariola | -Koło PCK/BRD -Koło artystyczne |
1h/tyg 1h/tyg |
s. 9 | czwartek, 8 lekcja piątek, 8 lekcja |
12. | Jasińska Ewelina | -Koło teatralne- klasy trzecie -Koło filmowe (tj. tworzenie filmów) kl. 3A |
2h/tyg | środa 9.50- 10.35 wtorek 9.50- 10.35 |
|
13. | Juszczyńska Anna | Koło teatralne (kl. 6, 7 i 2, 3,gim.) | 2h/tyg | sala GOK, Dywity | wtorek, 14:30- 16:00 |
14. | Karwowski Michał | Koło komputerowe, kl.4-7 | 2h/tyg | s. 111 | |
15. | Kępczyńska Hanna | Koło chemiczne(kl. 7 i 2, 3,gim.) | 1h/tyg | s.210 | wtorek, 13:30-14:20 |
16. | Kitłowska Emilia | Zajęcia wokalne, 2 grupy(młodsza i starsza)-1 x w msc, konsultacje |
2h/tyg | s.2 | poniedziałek, 7,8 lekcja |
17. | Klonowski Adrian | Koło szachowe, kl.3-4 | 1,5h/tyg | p. pl-tech. | poniedziałek, 14:25-15:55 |
18. | Kozłowska Iwona | Koło przyrodnicze ( przygotowanie do konkursu Świetlik) z elementami plastyki.(kl.1-3 SP) | 2h/tyg | s.202 | środa 12:30-14:00 |
19. | Kozłowska Izabela | – koło poszukiwaczy historii- sobota konsultacje- historia, j.angielski |
2h/tyg | s.110 | sobota wtorek 15:00 |
20. | Lewandowska Ewa | -Samorząd Uczniowski + imprezy okolicznościowe – zajęcia sportowe,kl.4-7 |
2h/tyg | – zg z harmonogramem SU – w soboty, raz w msc. |
|
21. | Lewońko Anna | zajęcia sportowe-piłka siatkowa, kl.3-7 | 2h/tyg | s.gimn. |
sobota 1,5h |
22. | Łucek Dorota | Koło matematyczne- kl.4 | 2h/tyg | s. 215 | poniedziałek 13:35-15:10 |
23. | Mańkowska Katarzyna | Koło eksperymentalne, zdw przyroda, kl.4-7 | 2h/tyg | s. 217 | wtorek 13.30-15.00 |
24. | Masłowska Małgorzata | zaj. wspierające”0” zaj. matematyczne”0” |
1h/tyg 1h/tyg |
s. 109 s. 3 |
wtorek, 13:00-13:45 środa, 7:15-8:00 |
25. | Maszczak Aneta | konsultacje dla uczniów – chemia z elementami j. angielskiego | 4h/rok | dla kl.2-3 gimnazjum | w uzg. z uczniami |
26. | Matwiejczuk Piotr | “Akademia Żeglowania”kl.2 i 3 gimn. | 1h/tyg | dla kl.2-3 gimnazjum | w uzg. z uczniami |
27. | Mierzejewska Martyna | Konsultacje – j.angielski, koło filmowe(kl.gimnazj.) | 2h/tyg | 108, 6 | środa 13.35 – 14.20, sobota 10.00 – 14.00 |
28. | Niedźwiedzka Bożena | -poranne konsultacje dla uczniów i rodziców -popołudniowe konsultacje dla uczniów i rodziców |
2h/tyg | gabinet pedagoga | czwartek, 7:00-8:00 piątek, 15:00-16:00 |
29. | Nowicka Astrid | – Koło biologiczne dla klas 2 gimnazjum -Zajęcia z wymiany pol.-niem. |
2h/tyg | s. 5 | środa 13:35-14:20 środa 14:25-15:10 |
30. | Ozga Karolina | Zajęcia przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego | 2h/tyg | s.208 | poniedziałek 13.35-15.10 |
31. | Ozga Krzysztof | -konsultacje – historia, kl.4 -zajęcia dziennikarskie, kl.4-7 |
2h/tyg | s. 109 | pn 13:30-15:10 |
32. | Pochlid Piotr | Koło historyczne, kl.gimnazj. | 2h/tyg | s. 206 | pn i pt od 14 25 do 15 10 |
33. | Podgórska – Dudko Dorota | “Ludowy zakątek” – koło regionalne dla klas I-VII |
4h/msc | świetlica | zwykle pierwsza sobota miesiąca od g. 9 do 13 |
34. | Poniewozik Agnieszka | Koło polonistyczno-teatralne | 2h/tyg | s. 5 | piątek
13.35 – 15.10 |
35. | Rakowska Kamila | koło matematyczne klas 5,6 Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego |
2h/tyg | s. 104 | poniedziałek 13:30-15:10 piątek 13:30-14:20 |
36. | Romanek Grażyna | koło krajoznawczo-turystyczne | 2h/tyg | plener soboty | |
37. | Rukowicz Teresa | -konsultacje-geografia -koło przyrodnicze |
2h/tyg | s. 5 | czwartek, 7 lekcja czwartek, 8 lekcja |
38. | Sieradzki Krzysztof | SKS- piłka nożna(4-7) | 2h/tyg | orlik Kieźliny | soboty, co 2 tyg. od 9:00 do 13:00 |
39. | Słodziński Paweł | – koło z j.ang. kl. 5-7 -konsultacje z j. ang. |
1h/tyg 1h/tyg |
wtorek 13:35-14:20 piątek 13:35- 14:20 |
40. | Szczawińska-Kras Jolanta Izabela | -zajęcia sportowe ”Jestem sprawny na 6” – SKS piłka ręczna |
1h/tyg 1h/tyg |
kl.2 SP kl.4-7 |
wtorek, 11:30-12:15 wtorek, 8 lekcja |
41. | Szczerba Izabela | Zajęcia taneczne, kl.1-3 | 2h/tyg | czwartek 4 lekcja piątek 2 lekcja |
|
42. | Szmit Tomasz | Konsultacje dla uczniów i rodziców | 2h/tyg | gabinet mediacji | poniedziałek 15:15-17:15 |
43. | Szymańska Jolanta | Koło turystyczne dla małych i dużych | 2h/tyg | soboty, zg. z harmonogramem | |
44. | Szymańska Magdalena | koło z j.ang- kl.III i konsultacje -kl.IV, VI | 2h/tyg | 5 108/214 |
pon-8.55-9.40 wt. 12.45-13.30 |
45. | Śliwa Aneta | zaj. szachowe kl. Ib | 2h/tyg | s. 203 | wtorek 12:30-14:00 |
46. | Taraban Anna | zajęcia sportowo-taneczne | 2h/tyg | czwartek 4 lekcja piątek 2 lekcja |
|
47. | Tołoczko Henryk | koło fizyczne, konsultacje- fizyka kl.7 i 2,3 gimn | 2h/tyg | s. 106 | poniedziałek, wtorek 14:25-15:10 |
48. | Tołoczko Irena | koło plastyczne kl. I-III | 2h/tyg | s. 203 | środa, 6,7 lekcja |
49. | Walczyk Joanna | Koło polonistyczno-teatralne | 2h/tyg | s. 5 | piątek 13.35 – 15.10 |
50. | Wądołowski Krzysztof | koło matematyczne, kl.6b | 2h/tyg | s. 215 | środa, 7 lekcja |
51. | Wilczek Joanna | koło matematyczne | 2h/tyg | s.108 | czwartek , 7 i 8 lekcja |
52. | Wiśniewska Marta | – Przyjaciele Zippiego, program profilaktyczny lub zaj. sprzyjające rozwijaniu dziecięcego myślenia -Warsztaty plastyczne i pedagogika cyrku |
2h/tyg | świetlica szkolna | czwartek 8.50-9,35 i 9.40-10.25 |
53. | Zackowska Beata | koło teatralne klas 3 koło polonistyczne klas 3 |
2h/tyg | 216 | czwartek 8.55-9.40 wtorek |
54. | Zając Gabriela | Koło podróżnicze – 1 godz./tydz. Mały samorząd – 1 godz/tydz |
2h/tyg | 206 i 113 | czwartek i piątek |
55. | Żach Joanna | Mały samorząd Wolontariat |
2h/tyg | 102 – pn; 9- czw. | poniedziałek 14.30- 15. 20 i czwartek 14. 30- 15. 20 oraz akcje. |