Projekt Fundacji Kronenberga Citi Handlowy

Projekt Fundacji Kronenberga Citi Handlowy

W dniu 21.06.2017 uczniowie klasy Va brali udział w niecodziennym projekcie organizowanym przez Fundację Kronenberga Citi Handlowy, którą reprezentowała p. Anna Romanowicz.  Celem tego zadania była  integracja klasy oraz wzrost wizerunku wizualnego naszej szkoły. Piątoklasiści  świetnie sobie poradzili z malowaniem cementowych doniczek przed szkołą, posadzeniem kwiatów i pięknych drzewek, które ozdobiły nasz plac apelowy i Pola Nadziei. Ciężka praca zakończyła się  dekorowaniem doniczki  z plastikowej butelki do swojego osobistego kwiatka według własnego uznania. Wszystkie potrzebne materiały  jak i drobne upominki  zapewniła naszym uczniom pani Anna Romanowicz. Dziękujemy grantodawcy za wsparcie ciekawej inicjatywy.

Kamila Rakowska