poniedziałek
klasy I –III
10.35 – 11.30 – zdw ind.- J. Lis, s.201,
11.45 -12.30 – zdw klasa Id (s.205) – B. Zackowska
12.45 –13.30 – (s.102) koło ekologiczno- przyrodnicze kl. III a, b, c – I. Kozłowska
12.45 –13.30 – gim. korekc. kl. Ia (s.korekc.) – B. Dąbkowska
klasy IV – VI
7.15 – 8.00 – koło j. angielskiego kl. VI(s.113) – P. Słodziński
7.25- 7.55– zkk zaj. indyw.(s. 101) – U. Derlacz
7.55 – 8.55 – zkk –Va (s. 101) – U. Derlacz
13.35 – 14.20 – zdw j. polski VIa i VI b (prac.plast.-techn.) – J. Walczyk
13.35 – 14.20 – przygotowanie do sprawdzianu, matematyka, kl. VI (s.214) – K. Wądołowski
13.35 – 14.20 – socjoterapia kl. IV-V – J. Łukaszuk, s.korekcyjna
13.30 – 15.00 – SKS, piłka ręczna/tenis stołowy, kl. IV – J. Szczawińska – Kras
13.30 – 14.30- socjoterapia kl. IV-VI – B. Gordon, s.2
wtorek
klasy I –III
12.45 – 13.30 – koło plastyczno-techniczne, kl I – III(s.203)A. Bednarczyk
12.45 -13.30 – koło małego podróżnika (204) – G. Zając
12.45 -13.30 – gim. korekcyjna kl. Ib (s. korekc.) – B. Dąbkowska
15.20 – 16.05 – zdw IIc (205) – B. Dąbkowska
klasy IV – VI
8.45 – 9.45 rewalidacja – A. Poniewozik
13.30-14.15 zdw V a, b/ koło języka polskiego– U. Derlacz
13.35 – 14.20 koło dziennikarsko – polonistyczne V c i VI b
(s.111) – J. Walczyk
13.35 – 14.20 koło matematyczne dla kl. piątych- (s.214)–K.Wądołowski
środa
klasy I –III
8.45 – 9.45 – rewalidacja – B. Zackowska
9.50 – 10.35 – gim.korekc. IIb (s. korekc.)– E. Lewandowska
10.45 – 11.30 – zdw, kl. IIb,(s.102) – A. Taraban
11.45 – 12.30 – zdw Ib – (s.202)- G. Romanek
11.45 – 12.30 – zdw klasa IIIc (s. 104) – A. Bednarczyk
11.45 – 12.30 – zdw klasa IIIc () – I. Tołoczko
11:45-12:30 zdw kl. Ia- E. Jasińska
12:30- 13:15 – koło teatralno – wokalne kl. II – III (s.202) – B. Zackowska,
13:35- 14:20 – zajęcia profilaktyczne – J. Łukaszuk
klasy IV – VI
7.15 – 8.00 – zdw j.ang. kl. VI (s.113) – P. Słodziński
12.45 – 13.30 – zkk, kl. IVc (s.102) – G. Romanek
13.35 – 14.20 zdw V c(s. nr 2) – J. Walczyk
13.30-15.00- koło artystyczne, kl. IV-VI, A Bieniaszewska
13:35- 14:20 – zdw przyroda, kl. IV – K. Mańkowska
13:35- 14:20 – zdw matematyka, kl. VI – K. Rakowska
13.35 – 14.20 – koło informatyczne, kl. V – VI, (s.111) – M. Karwowski
czwartek
klasy I –III
8.00 – 8.45 – gim.korekc. IId (s. korekc.)– E. Lewandowska
10.35 – 11.30 – koło języka niemieckiego kl. II – J. Emilian
10.35 – 11.30 – koło matematyczne – J. Lis
10.45 – 11.30 – zkk, kl. II,(s.102) – A. Taraban
10.45 – 11.30 – gimnastyka korekcyjna, kl. IIc, (s. korekc.) – B. Dąbkowska
11:45-12:30 – zdw kl. IIa (s.102) – A. Śliwa
11:45-12:30 – zdw kl. Ic – G. Zając
11:45-12:30 – koło matematyczne klasy III (s. 204)- I. Tołoczko
11:45-12:30 – gimnastyka korekcyjna, kl. Ic, (s. korekc.) – B. Dąbkowska
12:45 – 13:30 – gimnastyka korekcyjna, kl. IIa (s. korekc.) – J. Szczawińska – Kras
12:30 -13:30 – zkk Ia/IId (s.201) – G. Romanek
12:30- 13:15 – gim.korekc. Id (s. korekc.)– E. Lewandowska
12:45- 13:30 – koło teatralne dla klas I – E. Jasińska
12:45- 13:30 – koło języka niemieckiego kl. III – J. Emilian
14.20 – 15.10 – zajęcia profilaktyczne – J. Łukaszuk
klasy IV – VI
7.30-8.00 – zkk zaj. indyw.(s. 215) – U. Derlacz
12:45- 13:30 –zdw, j. angielski(s.113), kl. V –P. Słodziński
12.45 – 13.30 – zdw j. polski klasy IV/ A. Poniewozik
12.45 – 13.30 – zkk V c (201)- J. Walczyk,
12.45 – 13.30 – koło przyrodnicze kl. IV-VI (s.217) – K. Mańkowska
12:45- 13:30 – zdw matematyka, kl. IV – K. Rakowska
piątek
klasy I –III
9:50-10:35 koło przedsiębiorczości – czwartek (biblioteka) –A. Śliwa
8.55 – 9.40 – koło j.ang kl.III (s.205) – M. Szymańska
10.35 – 11.30 – zdw, kl. IId, J. Lis, s.105,
11.45-12.30 – zdw kl. III a (s. 102) – I. Kozłowska
13:35- 14:20 – zajęcia profilaktyczne – (s.korekcyjna) J. Łukaszuk
klasy IV – VI
12.45 – 13.45 rewalidacja
13.30-14.30 zkk VI a, (s.215) – U. Derlacz
13.35-14.35 zkk VI b (201)- J. Walczyk
13.35 – 14.20 – zdw j. angielski kl.IV (s.105) – M. Szymańska
sobota
9.00- 11.30 1x w miesiącu koło historyczno – filmowe – I. Kozłowska