HARMONOGRAM IMPREZ, UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH I KONKURSÓW ORG. PRZEZ SZKOŁĘ- R.SZK. 2017/2018
Data | Uroczystości , Imprezy | Odpowiedzialni |
31.08.2017 | Dzień adaptacyjny kl. I | Wychowawcy kl. I |
4.09.2017 | spotkanie z rodzicami i dziećmi z oddziału przedszkolnego | M. Masłowska |
4.09.2017 | uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego | Dyrektor |
15.09.2017 | 24. edycja akcji Sprzątanie Świata | K. Mańkowska i nauczyciele przyrody |
do 29.09.2017 | wybory do Samorządu Uczniowskiego | E. Lewandowska, A. Lewońko |
29.09.2017 | Dzień Chłopaka | Samorząd Uczniowski, wychowawcy |
Święto Pieczonego Ziemniaka | Nauczyciele świetlicy | |
6.10.2017 | Spotkanie z absolwentami | Opiekun SU |
7.10.2017 | Akademia Pana Kleksa, pasowanie na świetliczanina | Nauczyciele świetlicy |
13.10.2017 | Dzień Edukacji Narodowej – Ślubowanie klas I | Dyrekcja ,zespoły nauczycieli |
18.10.2017 | Dni Papieskie | Nauczyciele religii |
11.11.2017 | Święto Odzyskania Niepodległości- wieczornica | Poloniści |
15.11.2017 | Święto Odzyskania Niepodległości- apel w szkole | P.Pochlid |
Festiwal Sztuki Czytania | A. Juszczyńska | |
Gminny/ PowiatowyTurniej Tenisa Stołowego | Powołany zespół | |
25.11.2017 | Regionalny Konkurs Gwary Warmińskiej | M. Grzegorczyk/A.Poniewozik |
30.11.2017 | andrzejki- dyskoteka | SU |
Dzień Patrona | Zespoły nauczycieli | |
6.12.2017 | mikołajki | SU, wychowawcy |
8.12.2017 | Konkurs Recytatorski dla przedszkoli i szkół podstawowych gminy Dywity pt.,,Napisane dla dzieci. Julian Tuwim”. | Agnieszka Gębicka, Agnieszka Poniewozik i Asia Walczyk |
4-10.12.2017 | Tydzień Kodowania | M. Karwowski |
21.12.2017 | koncert świąteczny, kl.7 i 2,3 gim. | ks. P. Matwiejczuk, M. Grzegorczyk, E. Kitłowska |
22.12.2017 | jasełka, kl.0-3/ kl.4-6 | kl.0-3- wychowawcy kl.3, J. Żach
kl.4-6-L. Bielińska U. Derlacz, E. Kitłowska, |
…01.2018 | bale przebierańców | Rada Rodziców i SU |
…01.2018 | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Co mróz malował na szybie?” | wychowawcy świetlicy |
14.02.2018 | Walentynki | SU |
21.02.2018 | Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego | poloniści |
28.02.2018 | Apel z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych | P. Pochlid i Krzysztof Ozga,
|
8.03.2018 | Dzień Kobiet | SU, wychowawcy |
14.03.2018 | Dzień Matematyki | Nauczyciele matematyki |
21.03.2018 | Dzień Wiosny | SU |
25.03.2018 | rozstrzygnięcie Gminnego Konkursy na Palmę Warmińską | powołany zespół |
…03.2018 | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jeglika, Rózie i odpusty- tradycje i zwyczaje na Warmii” | wychowawcy świetlicy |
…03.2018 | Matematyczna Olimpiada klas 1-3 SP | zespół ed. wczesnoszkolnej |
27.03.2018 | Dzień Otwarty | zespół ed. wczesnoszkolnej |
…03.2018 | Fraszka- gminny przegląd form teatralnych | GOK |
…04.2018 | Gminny Konkurs Ortograficzny | powołany zespół |
25.04.2018 | Dzień Ziemi | T. Rukowicz i nauczyciele przyrody |
4.05.2018 | Apel z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja | Iza Kozłowska, Krzysztof Ozga, E. Kitłowska |
……2018 | Wojewódzki Konkurs Ekonomiczny | powołany zespół |
…05.2018 | Gminny Konkurs Ortograficzny | powołany zespół |
maj 2018 | wymiana polsko- niemiecka(spotkanie u nas) | A. Nowicka i powołany zespół |
30.05.2018 | Dzień Dziecka(kl.0-6) | E. Lewandowska, K. Sieradzki i zespół wychowawców |
maj/czerwiec 2018 | wymiana polsko- litewska(spotkanie na Litwie) | Karolina Ozga i powołany zespół |
15.06.2018 | Noc Świętojańska | Nauczyciele świetlicy |
16.06.2018 | Bal gimnazjalny | Wychowawcy klas III |
20.06.2018 | Dzień Sportu (kl.7 i 2,3 gim.) | D. Dadun i powołany zespół |
21.06.2018 | Dzień Sportu(kl.4-6) | J. Szczawińska- Kras, E. Lewandowska i powołany zespół |
22.06.2018 | Zakończenie roku szkolnego | Dyrekcja |