Nazwisko i imię | Nazwa zajęć | sala | godzina |
Joanna Walczyk | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze,
język polski, 6a, b i c |
109 | wtorek 13.35-14.20 |
Joanna Walczyk | zdw język polski, 7c | 109 | środa 14.25-15.10 |
Joanna Walczyk | zaj. korekcyjno- kompensacyjne, 7c | 109 | piątek 7.10-7.55 |
Joanna Wilczek | zdw matematyka, kl. V | 6 | wtorek 12.45-13.30 |
Joanna Wilczek | zdw matematyka, kl. VIb | 108 | wtorek 14.25-15.10 |
Kamila Rakowska | zdw klasy 5 | 104 | środa 13:30-14:20 |
Kamila Rakowska | zdw klasy 6a, 6c | 104 | piątek 13:30-14:20 |
Bożena Gordon | zkk VI a | 101 | poniedziałek 13:35 -14:20 |
Bożena Gordon | zaj. rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne kl. IV | św.gim | środa 8:00-8:45 |
Krzysztof Ozga | język polski klasy IV
klasy a,d klasy b,c język polski jako obcy |
s. 108
s. 110 s. 7; s.109 |
środa 13:35-14:20
piątek 13:35-14:20 poniedziałek 12:45-13:30 i czwartek 13:35-14:20 |
Kozłowska Izabela | konsultacje indywidualne j.angielski i historia | s.113
s.113 |
wtorek 7:15
piątek 7:15 |
Anna Taraban | zkk IV a, IV d | 104 | czwartek 7 godz. lekcyjna |
Dorota Łucek | zdw klasy IVb, IVc | sala 215 | wtorek 13:35-14:20 |
Dorota Łucek | zdw klasy IVa, IVd | sala 215 | czwartek 13:35-14:20 |
Dorota Podgórska- Dudko | zaj. rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne kl. ( kl. VI – VII) | gabinet pedagoga | czwartek, 8 lekcja, 14:25-15:10 |
Paweł Słodziński | koło z j. ang.
konsultacje wyrównawcze 2 kl. gim. |
105
105 105 |
wtorek 13:35-14:20
piątek 13:35-14:20 wtorek 14:25- 15:10 |
Marta Wiśniewska | zaj. korekcyjno- kompensacyjne, 5a | sw gimn | czwartek 13.35-14.20 |
U. Derlacz | zajęcia wyrównawcze klasy 5 | sala 215 | sroda 13.35-14.20 |
U. Derlacz | zaj. korekcyjno- kompensacyjne, kl. 7b- 1 grupa | pracownia plastyczna | wtorek 14.25-15.10 |
U. Derlacz | zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. 7 b- 2 grupa | 208 | poniedziałek 7.15-8.00 |
U. Derlacz | zajęcia z dydaktyczno- wyrównawcze 7b | 215 | sroda 14.25-15.10 |
Michał Karwowski | zdw matematyka kl. 3b | 111 | poniedziałek 14:25 |
Grażyna Romanek | zaj. korekcyjno- kompensacyjne, VI c | 109 | poniedziałek 7 lekcja |
Karolina Roguszka | zaj. korekcyjno- kompensacyjne, kl.6b | ||
Krzysztof Wądołowski | zdw matematyka kl. 7c
zdw matematyka kl 7b koło mat kl 6b |
||
Karolina Ozga | zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego, klasy 5 | 215 | piątek, 7 lekcja |
Martyna Mierzejewska | zaj. korekcyjno- kompensacyjne klasa 3b GP,
zkk klasy 2 GP |
6 | piątek 8 lekcja
środa 8 lekcja |
Magdalena Gajewska | zdw kl.3c (gim.) | 208 | poniedziałek 8 lekcja |
Magdalena Gajewska | zdw kl. 2 (gimn.) | 208 | czwartek 7 lekcja |
Magdalena Gajewska | zdw kl.3b (gim.) | 208 | poniedziałek 8 lekcja |
Joanna Wilczek | zdw matematyka kl. II gimnazjum | 108 | środa 13.35-14.20 |
Magdalena Kołodziej | Rewalidacja | sala mediacji
104 |
pon 6.45-7.45
wtorek 12.30-13.3 |
Magdalena Kołodziej | Rewalidacja | sala 110
s.103
|
pon 13.30-14.30
środa 12.30- 13.30 |
Magdalena Kołodziej | Rewalidacja | świetlica gimnazjum | pon. 14.30- 16.30 |
Magdalena Kołodziej | Rewalidacja | ||
Magdalena Szymańska | koło z jęz.ang 3 klasa | 210 | czw. 5 lek.- 11.45-12.30 |
Magdalena Szymańska | konsultacje kl. IV | 2 | czw. 6 lek- 12.45-13.30 |
Jolanta Szczawińska- Kras | rehabilitacja | s. korekcyjna | wtorek- 7lekcja(13:30-14:30) i środa- 7lekcja (13:30-14:30), wtorek 6:50- 7:50 i czwartek- 1 lekcja(7:45- 8:45) |
Teresa Rukowicz | zajęcia wyrównawcze z geografii
koło przyrodnicze klasa V |
5 | czwartek 8 lekcja
czwartek 7 lekcja |
Krzysztof Wądołowski | zdw matematyka kl 7b | 214 | poniedziałek 8lekcja |
Krzysztof Wądołowski | zdw mat. kl7c | 214 | poniedziałek 8lekcja |