Komunikat – Akademia eksperymentów

W dniu 30.11 godz. 16:30 w SP Dywity (stołówka) dla chętnych rodziców, którzy mają pytania odnośnie projektu odbędzie się spotkanie z biurem projektu. Rodzice którzy nie mogą przyjść w piątek zapraszamy na 09:00 w sobotę.
Rodzice, którzy nie mogą pojawić się w szkole – mogą dzwonić, mailować, kontaktować się przez messenger z każdym pytaniem (grupa Facebook). Facebook adres: https://www.facebook.com/groups/353043205431266/?epa=SEARCH_BOX. Grupa na facebook powstała w celu lepszej komunikacji – na grupie znajduje się opis projektu, podział na grupy, będą dodawane informację na temat harmonogramów zajęć, transportu, wyjazdów edukacyjnych itd. – zachęcam do dołączenia się. Rodzice grupy 1 , 2, 3, 4, 6 otrzymali smsy z wytycznymi odnośnie jutrzejszych zajęć (jeśli do kogoś nie docierają sms prosimy o info. – nie wszystkie formularze rekrutacyjne były czytelne itd.). Kolejne grupy, które zaczynają zajęcia 08.12 – 5, 7, 8 otrzymają smsy do poniedziałku. W załączeniu harmonogramy zajęć, które zostały wysłane też maile do każdego rodzica. Wszystkie zajęcia oraz wyjazdy edukacyjne w ramach projektu są bezpłatne, zajęcia będą odbywać się w szkole SP Dywity. W ramach zajęć w dni powszednie zapewniony jest bezpłatny bus projektowy, który będzie odwoził dzieci do domu. Jeśli zajęcia będą zaplanowane na soboty zapewniony będzie przywóz i odwóz. Zawsze po zakończeniu zajęć projektowych przed szkołą będzie podstawiony bus, osoby prowadzące zajęcia będą odprowadzały dzieci do busa (tak ustaliliśmy z Panią Dyrektor). Ponadto kierowca będzie miał ze sobą „wykaz” dzieci wraz z adresami i telefonami do rodziców. 
Informujemy, że firma transportowa nazywa się: STASZEK FIRMA USŁUGI HANDEL PRODUKCJA STANISŁAW MAJEWSKI, Adres: Towarowa 4/202, 11-041 Olsztyn, Telefon do kierowcy i właściciela firmy : 790 589 963. Wszystkie zajęcia z dziećmi będą polegały na doświadczeniach i eksperymentach, w nowym roku 4 spotkania odbędą się z wykładowcami UWM. W zajęciach mogą uczestniczyć rodzice, jako wartość dodana do projektu. Podczas wyjazdów edukacyjnych zapewniony jest transport, bilety wstępu, suchy prowiant oraz obiad (w załączeniu wysyłam kartę wycieczki). Pierwsza wycieczka odbędzie się do Centrum Kopernika w Warszawie – w dniu 14.12 – więcej informacji w załączeniu. Telefon do biura projektu 739 001 733, 600 483 146 – mogą Państwo pisać maile, smsy lub dzwonić z każdym zapytaniem, jesteśmy do Państwa dyspozycji.W załączeniu podział na grupy harmonogram, lista osób prowadzących zajęcia, karta wycieczki itd. 
Zapraszamy na jutrzejsze pierwsze zajęcia zgodnie z rozpiską w załączeniu!”